Weronika Weimann

Absolwentka studiów podyplomowych 

"Coaching i Mentoring Organizacyjny"

2014/2015 Uniwersytet Łódzki    

 

Coach, Doradca zawodowy i personalny

 

kontakt:

weronika.weimann@gmail.com

 

Rodzaje coachingu:

- coaching kariery

- life coaching

- team-coaching

 

O mnie

- zawodowo:

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie uzyskałam tytuł doradcy zawodowego i personalnego oraz absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, na którym zdobyłam certyfikat Coacha. Pracuję jako specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi w jednej z międzynarodowych korporacji. Uczestniczę w projektach szkoleniowych, uzyskałam również certyfikat trenera pracującego w duchu niemieckiej Pedagogiki Przeżyć. Dzięki tym doświadczeniom i umiejętnościom, opracowuję szkolenia bazujące na pracy z kreatywnością i innowacyjnością. W swojej pracy zawodowej dążę do profesjonalizmu, stawiając na jakość i efektywność proponowanych przeze mnie usług.

 

- prywatnie:

Cechuje mnie energia, radość i chęć odkrywania drzemiącego potencjału w ludziach, którymi się otaczam. Uchodzę za osobę, na której można polegać. Uwielbiam tańczyć i śpiewać, choć to pierwsze znacznie lepiej mi wychodzi kocham książki, romantyczne filmy, a zwłaszcza ludzi, bowiem potęga ludzkiego umysłu wciąż mnie zadziwia.

 

Oferta

Bądź CREATIVUM – odkryj w sobie ciekawość świata, radość, energię, ambicję, talent, innowacyjność, wiarę, urokliwość, moc. Jesteś brylantem.

 

Moja definicja coachingu

 

Coaching to odkrywanie nowych lądów i wspinanie się na szczyty własnych możliwości. 

To co nas wyroznia